راغبـ

جانان هر آنچه می طلبد، آنم آرزوست...

راغبـ

جانان هر آنچه می طلبد، آنم آرزوست...

راغبـ

هیچ وقت هم نباید خسته بشویم.
شنفتید آیه‌ى قرآن را
«فاذا فرغت فانصب»
وقتى از کار فراغت پیدا کردى،
یعنى کارت تمام شد،
تازه قامت راست کن،
یعنى شروع کن به کار بعدى؛
توقف وجود ندارد.
«فاذا فرغت فانصب.
و الى ربّک فارغب»؛
با هر حرکت خوبى که به سمت
آرمانهاى پذیرفته شده
و اعلام شده‌ى اسلام حرکت کنید،
این، رغبت الى‌اللّه است.
البته معنویت، ارتباط دلى با خدا،
نقش اساسى‌اى دارد.
این را باید همه بدانند.
حضرت آقا
۱۳۹۱/۰۶/۲۸

مانیفست ثابت


مسئولان ما باید بدانند که انقلاب ما محدود به ایران نیست. انقلاب مردم ایران نقطه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچمداری حضرت حجت - ارواحنافداه - است که خداوند بر همه مسلمانان و جهانیان منت نهد و ظهور و فرجش را در عصر حاضر قرار دهد.
مسائل اقتصادی و مادی اگر لحظه‌ای مسئولین را از وظیفه‌ای که بر عهده دارند منصرف کند، خطری بزرگ و خیانتی سهمگین را به دنبال دارد. باید دولت جمهوری اسلامی تمامی سعی و توان خود را در اداره هرچه بهتر مردم بنماید، ولی این بدان معنا نیست که آنها را از اهداف عظیم انقلاب که ایجاد حکومت جهانی اسلام است منصرف کند.
توضیحات بیشتر


بدانید که خدای متعال پشتیبان شما است؛ در این هیچ تردید نکنید که «اِن تَنصُرُوا اللهَ یَنصُرکم». همّت ما باید این باشد که ان تنصروا الله را تأمین کنیم؛ خدا را نصرت کنیم. اگر نیّت ما، عمل ما، حرکت ما تطبیق کند با ان تنصروا الله، دنبالش ینصرکم حتماً وجود دارد؛ وعده‌ی الهی تخلّف‌ناپذیر است. این حرکت را دنبال کنید، این کار را دنبال کنید؛ این جدّیّتها را دنبال کنید؛ آینده مال شما است. دشمنان اسلام و مسلمین، هم در منطقه‌ی غرب آسیا شکست خواهند خورد، هم در مناطق دیگر؛ هم در زمینه‌ی امنیّتی و نظامی شکست خواهند خورد، هم به توفیق الهی در زمینه‌های اقتصادی و در زمینه‌های فرهنگی؛ به شرط اینکه ما کار کنیم. اگر ما پابه‌رکاب باشیم، اگر ما بدرستی و به معنای واقعی کلمه حضور داشته باشیم، پای کار باشیم، قطعاً دشمن شکست خواهد خورد؛ در این هیچ تردیدی وجود ندارد.

۱۳۹۴/۰۷/۱۵

شهدائنا،عظمائنا

عکس و ایده از beyzai.ir
تکلیف


اكنون ملت ايران بايد عقب‌افتادگى‌ها را جبران كند.اينك فرصت بى‌نظيرى از حكومت دين و دانش بر ايران، پديد آمده است كه بايد از آن در جهت اعتلاى فكر و فرهنگ اين كشور بهره جست.
امروز كتابخوانى و علم‌آموزى نه تنها يك وظيفه‌ى ملى، كه يك واجب دينى است.
از همه بيشتر، جوانان و نوجوانان، بايد احساس وظيفه كنند، اگرچه آنگاه كه انس با كتاب رواج يابد، كتابخوانى نه يك تكليف، كه يك كار شيرين و يك نياز تعلّل‌ناپذير و يك وسيله براى آراستن شخصيت خويشتن، تلقى خواهد شد؛ و نه تنها جوانان، كه همه‌ى نسل‌ها و قشرها از سر دلخواه و شوق بدان رو خواهند آورد.
حضرت آقا
1372/10/4
ییلاق


قسمت خشن و درشت ساقه ها و برگهای گندم و جو و امثال آن که در زمین پس از درو ماند را کلش گویند
بایگانی
رازدل

راغبـ به لطف خدا عضوی از باشگاه وبلاگ نویسان رازدل است!

جهاد

شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۱

می گفت از فلانی شنیده که فلان کس که من هم می شناسمش گوشی ایرانی خریده است و خراب از آب در آمده. برده است نمایندگی ، کلی معطلش کرده اند و گفته اند برو هفته بعد بیا و هفته بعدش آمده و گفته اند درست نمی شود و یک گوشی نو داده اند دستش و گفته اند خدانگهدار. خلاصه با اینکه کلی مصیبت کشیده ، به "غلط کردم" نیافتاده هیچ ، به ملت هم توصیه می کنه ایرانی بخرن !

گفت : فردا می تواند فخرش را به عالم بفروشد که جهاد را من کردم ! من در رشد اقتصادی انقلاب اسلامی نقش داشته ام. می تواند سرش را روز قیامت بلند کند ... همین که یک بازخورد منفی برای یک محصول در شرکت سازنده گوشی ثبت شده و گردش مالی برای تولید کننده به وجود آمده خودش کلی است. طرف ظرف یک بازه چند ساله می تواند مشکلات از این دست محصولش را برطرف کند ، به شرط اینکه قدر شناس باشد.

 • ۹۱/۱۰/۱۶
 • محمدمهدی

جهاد اقتصادی

نظرات (۴)

بازم دم تو گرم که حواست هست و پاکاری...
 • امیرحسین.
 • و البته به امید این که محصولی که بهش میگیم ایرانی، واقعا ایرانی باشه، نه مونتاژ!
  فکر می کنم "محصول مونتاژ ایرانی" ، باز هم یک پسوند ایرانی دارد.
  حضرت مادر می خواستند گوشی بخرند.من گیر سه پیچ دادم که ایرانی بخرید.ایشون هم قبول کردند و خلاصه رفتیم یه گوشی جی ال ایکس خریدیم.ایشون خیلی راضیند.من هم وقتی با گوشی های دیگه مقایسش می کنم تو دلم به رفقایی که با پول این گوشی میرن سامسونگ و ... میخرن،میخندم.ایشالا قسمت بشه خودمم یکی از اینها تهیه می کنم.
  بالاخره شروع این کارا از مونتاژه دیگه.یه زمانی پیکانم مونتاژ می کردن!
  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.